integracje z systemami medycznymi

Integracje z programem

Integracje z programem

Integracje - oprogramowanie medyczne

Integracja z urządzeniami diagnostyki obrazowej oraz systemem P1 (eRecepta, eSkierowanie, eZwolnienie, zdarzenia medyczne)

  • Urządzenia diagnostyki obrazowej (np. USG, TK)
  • System P1
Integracje - oprogramowanie medyczne

Wiele możliwości integracyjnych

Integracja USG z kartoteką pacjenta dzięki serwerowi PACS

eRecepta

Wprowadzenie e-recept przynosi wiele korzyści, takich jak zwiększenie bezpieczeństwa pacjenta, eliminacja błędów pisarskich, łatwiejszy dostęp do historii medycznej i większa wygoda dla pacjentów i personelu medycznego. Wysyłaj e-Receptę SMS prosto do pacjenta.

eSkierowanie

Funkcja wystawiania e-skierowania jest dostępna bezpośrednio w oknie wizyty, co znacznie ułatwia i przyspiesza proces tworzenia takiego dokumentu. Wszystkie czynności związane z wizytą i wystawianiem e-skierowania są wykonywane w jednym miejscu.

eZwolnienie

Dzięki integracji z ZUS, lekarz ma możliwość uzyskania dostępu do danych pacjenta zgromadzonych w PUE, które są niezbędne do wystawienia zwolnienia lekarskiego. Po wystawieniu zwolnienia lekarskiego, dokument automatycznie jest przesyłany do ZUS oraz do pracodawcy.

Zdarzenia medyczne

Wszyscy dostawcy usług medycznych mają obowiązek raportowania zdarzeń medycznych. Podmiot leczniczy jest zobowiązany do przekazania informacji dotyczących zdarzenia medycznego do systemu P1 natychmiast po jego wystąpieniu, nie później jednak niż w ciągu 2 dni od zakończenia świadczenia.

Znanylekarz.pl nakiedy.pl

Dzięki integracji z Znanym lekarzem oraz Nakiedy, oprogramowanie medyczne umożliwia przekazywanie synchronizację danych oraz terminarza, co pozwala na płynniejsze zarządzanie wolnymi terminami po obydwu stronach.

Drukarka fiskalna Novitus

Integracja z drukarką fiskalną to niesamowita funkcja, która sprawia, że rozliczanie transakcji staje się niezwykle łatwe i wygodne. Dzięki niej, po zakończeniu transakcji, możesz cieszyć się automatycznym wydrukiem paragonu.

Urządzenia diag. obrazowej

Możliwe jest automatyczne przesyłanie danych pacjenta do aparatury medycznej, na przykład urządzenia USG, za pośrednictwem protokołu DICOM WorkList. Dodatkowo, obrazy medyczne uzyskane z urządzeń zintegrowanych z serwerem PACS mogą być automatycznie wysyłane i zapisywane w kartotece pacjenta.

Integracje po HL7

Aplikacja DocuMeds Pacs może przyjmować zlecenia z zewnątrz wykorzystując standard HL7, a następnie przesyłać je do urządzeń jako listy robocze DICOM. W pracy z USG, nasze rozwiązanie umożliwia ponowne przesłanie danych do aparatu w celu ich obróbki za pomocą oprogramowania urządzenia.

Zapytaj o ofertę na oprogramowanie medyczne

Serwer PACS jest Państwa własnością, w odróżnieniu od rozwiązań typu SASS.

Ofertujemy możliwość rozłożenia zakupu oprogramowania na raty w formie pożyczki.

Zadzwoń

Napisz

Szybka wycena

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, naszym partnerom w zakresie mediów społecznościowych, reklam i analiz. View more
Akceptuj
Odrzuć